-->
Погода в Украине

 
Locations of visitors to this page

Не так давно в зоопарке произошел трагический случай: не очень адекватный гражданин перечитал Библию и решил повторить одну из библейских притч: дескать с верой в Бога и с Богом в сердце можно войти в клетку со львами и тебе ничего не будет.
Вошел. Но забыл, что Бог не любит идиотов.

Написав О.М. Люлько, Б.В. Гунько, О.В. Галацан та ін.   

ДІЯЛЬНІСТЬ СЛУЖБИ МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ТА МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Методичні рекомендації

Автори: О.М. Люлько, Б.В. Гунько, О.В. Галацан, Г.О. Воронов, В.І. Грунь, І.З. Яковцов, В.Б. Давидов, Г.С. Яцина, О.М. Єгоров, В.М. Івасенко 

В методичних рекомендаціях наведені матеріали, які стосуються організації медико - тактичного забезпечення населення при транспортних пригодах. На прикладі діяльності начальників штабів цивільної оборони лікарень, державної служби медицини катастроф розкриваються особливості організації з надання медичної допомоги при виникненні авіаційних, залізничних, дорожньо-транспортних пригод. Акцент у роботі ставиться на відпрацюванні теоретичних питань під час проведення тактико-спеціальних тренувань, командно-штабних навчань, а також на відпрацювання практичних навичок в реальних умовах виникнення ДТП. Матеріал подається крізь призму вивчення психофізіологічних особливостей діяльності осіб провідних професій на транспорті, що сприятиме поліпшенню медичного забезпеченню безпеки руху.

Методичні рекомендації призначені для фахівців служби медицини катастроф та цивільної оборони, керівників лікувальних закладів та органів управління охороною здоров’я, лікарів-курсантів.