Погода в Украине

 
Locations of visitors to this page

Написав І.З. Яковцов, В.П. Аніщук, В.Б. Давидов та ін.   

МЕДИЦИНА КАТАСТРОФ І МЕДИЦИНА НЕВІДКЛАДНИХ СТАНІВ

навчально-методичний посібник

Автори: І.З. Яковцов, В.П. Аніщук, В.Б. Давидов, О.Е. Гавриков, В.В. Жеребкін, А.Е. Феськов, В.Г. Ринденко, В.Г. Полторацький, Г.С. Яцина, Є.П. Яковцов, О.М. Люлько, Б.В. Гунько.

В навчально-методичному посібнику викладена характеристика катастроф та їх медико-санітарних наслідків, основні принципи лікувально-евакуаційного забезпечення постраждалих. Відображені особливості надання екстреної медичної допомоги при хімічних, радіаційних аваріях і в осередках з механічними ушкодженнями. Особливості технології та обсягів медичної допомоги постраждалим приводяться диференційовано з урахуванням етапів медичної евакуації (догоспітальний та госпітальний етапи), кількості постраждалих, можливостей медичної служби території. В роботі також приведені невідкладні стани та травми, що зустрічаються в поодиноких випадках, їх діагностика та надання медичної допомоги.

Навчально-методичний посібник для лікарів першого контакту: лікарів загальної практики – сімейної медицини, лікарів швидкої та невідкладної медичної допомоги, а також для лікарів усіх фахів, лікарів-інтернів, лікарів-курсантів.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 12